Szanowni Państwo,

W ramach indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego działam na rynku już od 2012 roku.

Specjalizuję się w zagadnieniach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego i prawa pracy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprawach dotyczących prawa spółek, prawa samorządowego oraz sporów sądowych. Prowadzę postępowania w sprawach z zakresu prawa cywilnego, w tym dotyczących dochodzenia i windykacji roszczeń  oraz zabezpieczenia należności. Sporządzam  i analizuje umowy,  statuty, regulaminy i inne dokumenty prawne.
Doradzam osobom prywatnym także w sprawach majątkowych, rodzinnych i w problemach typowo konsumenckich.

UWAGA
Nie zajmuję się sprawami karnymi ani doradztwem w zakresie rozliczania podatków za granicą.

Współpracuję z innymi radcami prawnymi, notariuszami i specjalistami z innych dziedzin.

Zapraszam do bliższego zapoznania się z moją stroną www oraz profilami społecznościowymi, gdzie dzielę się ciekawostkami prawnymi, a także staram się przybliżyć zagadnienia prawne przystępnym, a nie prawniczym językiem.


Oferuję elastyczne formy współpracy (stałą i doraźną pomoc prawną, w tym także zdalną). Wynagrodzenie ustalam w oparciu o stan skomplikowania sprawy oraz przewidywany nakład pracy. Zasady  wynagrodzenia dopasowuję do potrzeb Klientów i specyfiki danej sprawy. Koszty pomocy prawnej ustalam zawsze z góry, nigdy po zakończeniu sprawy nie pojawiają się niezapowiedziane uprzednio koszty. W przypadku stałej współpracy wynagrodzenie może być ustalane zarówno w oparciu o miesięczny ryczałt jak i stawki godzinowe.
W każdym miejscu prowadzenia działalności zapewniam możliwość zapłaty w formie przelewu bankowego albo blik na numer telefonu.

Anna Kłosowska